Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Klamstwa powtarzane 1000 razy, przez propagande PiSu, staly sie prawda na polskich wsiach...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie narzekaj słodziaku , p**skie rody Obajtków , Szydłów , Czarneckich Morawieckich bogatsze od Radziwiłłów , Koniecpolskich ,Poniatowskich , pewnie też dobrze trafiłeś bo wiernie służysz jeśli nawet nie dorobisz się fortuny to przynajmniej hemoroidów w tej służbie nie doczekasz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Największą nędzą jest twoje pojmowanie świata ruski trolu biedo umysłowa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zasadnicze pytanie brzmi..... KTO i KIEDY ma rozliczyć tych wszystkich przestępców ??? i GDZIE powsadzać te miliony patałachów jak będą juz po wyrokach ? co dalej ???? Ja myślę, że nawet jak zmieni się być może niedugo rząd....a na to wygląda, to zostanie wszystko po staremu. Stare przysłowie...
Zasadnicze pytanie brzmi..... KTO i KIEDY ma rozliczyć tych wszystkich przestępców ??? i GDZIE powsadzać te miliony patałachów jak będą juz po wyrokach ? co dalej ???? Ja myślę, że nawet jak zmieni się być może niedugo rząd....a na to wygląda, to zostanie wszystko po staremu. Stare przysłowie mówi.... qwa, qrwie łba nie urwie ! tak jest już od 3 dekad ! AMEN !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlatego jest coraz bardziej widoczna stagnacja Polski, z roku na rok. W ciagu ostatnich 6 lat, Polska spadla dramatycznie we wszystkich miedzynarodowych indeksach! Jezeli nie nastapi radykalna zmiana w zdegenerowanym narodzie...bedzie niebawem Bialorus!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane