Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Jak to gdzie 🤣🤣biurokracja…. Ile osób nie potrzebnych tam siedzi … szefa podszedł sekretarka pomocnica sekretarki… księgowa zastępczyni… a na końcu Janek Kowalski robi sam i daje jeszcze ponad polowe na ten syf
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A który PiSdzielec prowadził jakaś działalność? Dlaczego? Bo się nie nadaje do niczego i dlatego ma pełnię kwalifikacji, aby być w PiSdzielczym nierządzie lub spółce skarbu państwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
By prowadzić jakąkolwiek działalność gospodarczą, trzeba umieć samodzielnie myśleć. Jakimi pustakami są de**le w PiS, widać po stopniu skomplikowania podatków w polskim PiSowskim wale.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Myślę, że człowiek który dałby radę odstrzelić tego g**ja razem z morawieckim, miałby w polsce więcej pomników niż papież
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i co tu gały wlepiać w ekran !! na ulice trzeba wyjść bo jak nie to na wiosnę świeżą trawę zamiast chlebusia będziecie wpier...ć !!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale nie każdy też może być wałkoniem z utrzymywanym przez dekady przez społeczeństwo, prawda?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak ktoś się nie nadaje na przywódcę narodu/partii to też nie powinien nim być.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane