Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Ja tam wolę nekrologi, po cholerę ich karmić …
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czasami smierć to przysługa, wybawienie. Ja chciałbym, żeby patrzyli, jak wyrzucają Kurdupla z pomników, z Wawelu, z książek i historii, a PiSdzielczą mafię wpisują na listę największych szkodników Polski, jako organizację nacjonalistyczną, terrorystyczno-przestępczą. A w szkołach uczą o złych ludzi...
Czasami smierć to przysługa, wybawienie. Ja chciałbym, żeby patrzyli, jak wyrzucają Kurdupla z pomników, z Wawelu, z książek i historii, a PiSdzielczą mafię wpisują na listę największych szkodników Polski, jako organizację nacjonalistyczną, terrorystyczno-przestępczą. A w szkołach uczą o złych ludziach ku przestrodze przyszłym pokoleniom. A taki drugi kurd**el musi to oglądać i patrzeć, jak zdradzieckie mo**y plują na jego wątły dorobek i brata kurdupla.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A dratewka zabił smoka.. wokół siebie za nierobów sie wezcie A nie czekać i nosie dlubac
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie smoka tylko dinozaura, stary Giertycha wie co mówi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To musisz mieć twardy sen. Jak można wsadzić kolegów PO=PIS tylko szczeniaki w ich imieniu szczekają i myślą że są ważni. Śpiączka murowana
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Codziennie rano sięgam po telefon sprawdzić newsy z tą nadzieją... Doczekam sie, a narazie moje dzieci emigrują
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane