Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3"Któż bowiem nie zachichotał, słysząc, że w Polsce bezrobocie nie istnieje. Kto nie uronił łzy ze śmiechu na informację, że inflacja jeszcze nie jest taka najgorsza, bo dopiero w połowie roku dowiemy się, jak naprawdę może być źle. A już na pewno pamiętacie, z jaką owacją radości i śmiechu spotkało...
"Któż bowiem nie zachichotał, słysząc, że w Polsce bezrobocie nie istnieje. Kto nie uronił łzy ze śmiechu na informację, że inflacja jeszcze nie jest taka najgorsza, bo dopiero w połowie roku dowiemy się, jak naprawdę może być źle. A już na pewno pamiętacie, z jaką owacją radości i śmiechu spotkało się przyznanie samemu sobie nagrody prezesa NBP. Telewizja Polska dostrzegła ten potencjał komediowy i postanowiła nagrodzić go własnym godzinnym programem w primetime." - aszdziennik.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane