Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oni czekają na tabele z TVP, tam są te ,,wiarygodne,, dane :-)))) Widać że już nawet podatki nie wystarczają na pokrycie 500+ dla nierobów. Tylko de**lowi trzeba tłumaczyć że największy zysk z inflacji ma Ministerstwo Finansów czyli państwo. Wyższe ceny to wyższy zysk dla państwa, bo na każdym drożs...
Oni czekają na tabele z TVP, tam są te ,,wiarygodne,, dane :-)))) Widać że już nawet podatki nie wystarczają na pokrycie 500+ dla nierobów. Tylko de**lowi trzeba tłumaczyć że największy zysk z inflacji ma Ministerstwo Finansów czyli państwo. Wyższe ceny to wyższy zysk dla państwa, bo na każdym droższym produkcie będzie większy podatek VAT. Takie zyski z inflacji a nawet 14-tki dla emerytów nie będzie, a miała być na stałe. Ahaaaa 2022 to nie jest rok wyborczy więc po co kupować emerytów ich WŁASNYMI pieniędzmi :-))) Ale nie nazywam sie MATOŁusz więc mogę się nie znać :-)))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak coś rośnie, to jest super. Można tutaj jeszcze wskazać wydatki budżetowe, zadłużenie państwa, czy wydatki kancelarii pinokia. PiSdzielczy elektorat będzie zachwycony!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PO kradło nie dając. Bo patoli się po prostu należy. Oni gdy nie dostaną w mopsie to czują się okradzeni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane