Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3A ja się tak zastanawiam, czy u wyborców PiSu, którzy tak popierają nacjonalizację TVNu i widzą, co rząd robi z Lotosem, nie zapala się jakaś ostrzegawcza lampka w mózgu, że coś tu się nie zgadza? A może oni mają już tak wyprane mózgi, że nie tylko brak już lampek ostrzegawczych, ale wręcz włącza si...
A ja się tak zastanawiam, czy u wyborców PiSu, którzy tak popierają nacjonalizację TVNu i widzą, co rząd robi z Lotosem, nie zapala się jakaś ostrzegawcza lampka w mózgu, że coś tu się nie zgadza? A może oni mają już tak wyprane mózgi, że nie tylko brak już lampek ostrzegawczych, ale wręcz włącza się cała feeria fajerwerków na wiwat dla rządu?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lampka w czym????? U pisowców???? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Biguś tobie to nawet potężny reflektor nie oświeci a co dopiero lampka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wal się pisowski śm***iu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wracaj do szkoły gimbusie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wal się pisowski śm***iu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane