Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Ale lipa. Od kiedy chirurg wykonuje USG podbrzusza?????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
De**lu pisowski kr***nie po zawodówce od 20 lat robię badania USG. A ty de**lu jedyne co robisz to wyszukujesz moje komentarze i robisz za pisowskiego trolla. Zasiłkowiczu pisowski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Biguś To kto i gdzie zatrudnił takiego geniusza że po zawodówce od 20 lat robi badania USG. Jesteś fenomen na skalę światową. Dobrze że przez zawodówkę jakoś przebrnąłeś.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wal się pisowski śm***iu. Mnie nikt de**lu nie zatrudnia. Pracuję na własny rachunek. U SIEBIE!!!!! Dla ciebie ciołku to nie do pojęcia bo ty do końca swojego gó*****ego życia będziesz pracował dla kogoś i całe życie będziesz kopany w d**e i będziesz robił za minimalną. I bardzo dobrze. Biedaku, nę...
Wal się pisowski śm***iu. Mnie nikt de**lu nie zatrudnia. Pracuję na własny rachunek. U SIEBIE!!!!! Dla ciebie ciołku to nie do pojęcia bo ty do końca swojego gó*****ego życia będziesz pracował dla kogoś i całe życie będziesz kopany w d**e i będziesz robił za minimalną. I bardzo dobrze. Biedaku, nędzarzu pisowski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Biguś i wszystko jasne bo kto by zatrudnił barana po zawodówce do badań USG. Może tylko jako króliczka doświadczalnego. Mówisz że masz gabinet szarlatanerii i leczysz kumpli z pisu mikrofalówką. No lecz bo pisowskim kumplom durniom wszystko wciśniesz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
De**lu pisowski ty podstawowych rzeczy nie pojmujesz. Po co mam się gdzieś zatrudniać skoro mogę pracować u siebie i zgarniać cały hajs dla siebie a nie robić na kogoś. Musiałbym być de**lem jak ty żeby tak robić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane