Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3To post, który ma zachęcić do kliknięcia w kontrowersyjny, fejkowy link.Następnie wyłudza się dane poprzez logowanie się fejsbukiem,następnie prosi się znajomego o pożyczkę blikiem.To w skrócie metoda na wyłudzenie kasy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I kliknąłeś w ten fejkowy, klikbajtowy post? Ty? Znawca natury ludzkiej i rodzajów przestępczości elektronicznej?! Lepiej czym prędzej sprawdź stan konta... barrrani łbie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie kliknąłem tylko wyjaśniłem, na czym rzecz polega.Nie rozumiem krytyki i obrażania mojej osoby
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przeglądając twoje komentarze teraz rozumiem. Ty jesteś od urodzenia typem, który każdego tylko potrafi zwyzywać, bo jesteś anonimowy. To świadczy o twojej małostkowości i stanie psychicznym.Jesteś taki "kozaczek-maślaczek"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba teraz sprawdzić czy to był gwałt. Idąc tokiem myślenia pewnej kurii, jeśli księdzu się podobało to była dla niego czysta przyjemność. Amen.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na bank się podobało. Przecież to działa się na cmentarzu. Cmentarz to też miejsce pracy księdza a każdy ksiądz lubi swoją pracę. Zatem traktować to należy jako rozrywkę w pracy. Czyli ksiądz nie został zgwałcony a zabawiał się w godzinach pracy (przecież księdzem jest się cały czas a nie od 0800 do...
Na bank się podobało. Przecież to działa się na cmentarzu. Cmentarz to też miejsce pracy księdza a każdy ksiądz lubi swoją pracę. Zatem traktować to należy jako rozrywkę w pracy. Czyli ksiądz nie został zgwałcony a zabawiał się w godzinach pracy (przecież księdzem jest się cały czas a nie od 0800 do 1600). I w związku z tym powinien dostać jeszcze reprymendę od biskupa za marnotrawienie czasu na prywatę w czasie posługi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teraz klechy beda chodzily po cmentarzach w oczekiwaniu...30% to homo, przynajmniej!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane