Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Oni w PiSie maja dobry rezultat... a jak z reszta narodu?

0

Zglos komentarz

F
flathamster 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Bardziej mnie martwi, że chcą ją utrzymać ;)

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
4 lata temu

Bierecki ma dobrą sytuację, bo Bierecki stoi na czele Skoków i od lat doi je na miliardy, które lokuje w Szwajcarii.

0

Zglos komentarz

Reklama