Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Z calym wiejskim, zacofanym elektoratem...Kaczynski ma racje. Cala glupota narodu jest po jego stronie! Tylko Polski mszkoda...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Im kto glupszy w Polsce, tym bardziej popiera PiS i ma wyzsza pozycje w rzadzie Kaczynskiego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polacy to glupi narod, zawsze na kolanach przed panem i plebanem... im szybciej to zrozumieja, tym szybciej wstana z kolan!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgadza się. Nikt nie ma pojęcia jak wyciągnąć Polskę z tego szamba po PiSie. To będzie praca u podstaw.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zależy z czyjego puntu widzenia - podatników czy rządzących. Wydaliście pieniądze na drogi, stadiony, itp. Teraz trzeba to utrzymywać, remontować, zieleń zniszczona, spaliny czy inny dym się nad tym unosi. A taka inwestycja zwana CPK - za te drobne kilkaset milionów rocznie dla zarządu produkuje tle...
Zależy z czyjego puntu widzenia - podatników czy rządzących. Wydaliście pieniądze na drogi, stadiony, itp. Teraz trzeba to utrzymywać, remontować, zieleń zniszczona, spaliny czy inny dym się nad tym unosi. A taka inwestycja zwana CPK - za te drobne kilkaset milionów rocznie dla zarządu produkuje tlen dla ludzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A wogole mozliwe jest bycie przygotowanym do objecia wladzy po PIS i burdelu jaki po sobie zostawil?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane