Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2"Za publikacje w pismach religijnych lub związanych z macierzystą uczelnią ministra Czarnka – naukowcy dostaną tyle samo lub więcej punktów, co za renomowane, międzynarodowe pisma naukowe. To oznacza promowanie ciemnoty i niewiedzy, mówią zainteresowani. Promowanie pisania w nic nie znaczących...
"Za publikacje w pismach religijnych lub związanych z macierzystą uczelnią ministra Czarnka – naukowcy dostaną tyle samo lub więcej punktów, co za renomowane, międzynarodowe pisma naukowe. To oznacza promowanie ciemnoty i niewiedzy, mówią zainteresowani. Promowanie pisania w nic nie znaczących pismach o zabobonach i magii to zabijanie polskiej nauki. Nic dziwnego, że o Czarnku mówi się minister ciemnoty narodowej. Postępowanie ministra jest działaniem na szkodę rozwoju naszego kraju. Czarnek powinien zostać natychmiast zdymisjonowany." - wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Większ liczba de**li w narodzie jest na rękę rządzącym i kościołowi.Ciemnej masię wezystko można wmówić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane