Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
11Wszędzie gdzie się pojawi tak będzie witany, dlatego nie wychodzi ze swojej nory.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Póki jest u władzy to ma to daleko gdzieś. Za chwilę w odwecie w Starachowicach będą jakieś obostrzenia - albo spektakularna podwyżka choćby czynszów czy wywozu śm***i, albo ostre restrykcje covidowe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To mu się po prostu należało. Widzisz dziadu jak cię naród kocha, to już jest twoja końcówa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powinni ch.u.j.a obrzucić kamieniami
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wal się k.u.r.w.o pisowska trollu z 4 kontami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Spójrz na zdjęcie twojego idola, twój ryj wykapany do jego i też ci śmierdzi z ryja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
uj z takim gwizdaniem!!!!! Powinien wypierdalać,a nie farmazony wpierdalać przez mikrofon... Było gonić ku**e,a popiskiwanie to na odpuscie w starachowicach,jak balony z logo pis pompują
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
uj z takim gwizdaniem!!!!! Powinien wypierdalać,a nie farmazony wpierdalać przez mikrofon... Było gonić ku**e,a popiskiwanie to na odpuscie w starachowicach,jak balony z logo pis pompują
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
uj z takim gwizdaniem!!!!! Powinien wypierdalać,a nie farmazony wpierdalać przez mikrofon... Było gonić ku**e,a popiskiwanie to na odpuscie w starachowicach,jak balony z logo pis pompują Pe**le o kamienowaniu ci ku**o pasuje a inteligentnie opłotkami o kurwie już nie????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
uj z takim gwizdaniem!!!!! Powinien wypierdalać,a nie farmazony wpierdalać przez mikrofon... Było gonić ku**e,a popiskiwanie to na odpuscie w starachowicach,jak balony z logo pis pompują Pe**le o kamienowaniu ci ku**o pasuje a inteligentnie opłotkami o kurwie już nie????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
uj z takim gwizdaniem!!!!! Powinien wypierdalać,a nie farmazony wpierdalać przez mikrofon... Było gonić ku**e,a popiskiwanie to na odpuscie w starachowicach,jak balony z logo pis pompują Pe**le o kamienowaniu ci ku**o pasuje a inteligentnie opłotkami o kurwie już nie????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wal się k.u.r.w.o pisowska
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane