Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Jak dostanę 40-60% podwyżki to też będzie mi wisieć kilka stów mniej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szkoda słów, ta pisowska ch****a ma ludzi za nic. Łeb na łyso i, do kamieniołomów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nadawali sobie tyle podwyżek ze kilka stów mniej to żadnen problem. Ale co ma powiedzieć przedsiebiorca który i tak już ledwo co ciągnie z powodu covida. Teraz to już na pewno ryzyko działalności gospodarczej w Polsce jest za duże a zarbki za małe. Wielu przedsiebiorców skonczyło swoją działalnosć t...
Nadawali sobie tyle podwyżek ze kilka stów mniej to żadnen problem. Ale co ma powiedzieć przedsiebiorca który i tak już ledwo co ciągnie z powodu covida. Teraz to już na pewno ryzyko działalności gospodarczej w Polsce jest za duże a zarbki za małe. Wielu przedsiebiorców skonczyło swoją działalnosć tylko z długami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
żeby nie była w pisie to nawet w Żabce by nie dostała pracy ze swoimi kwalifacjami
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane