Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Właśnie w NIK nie stawiła się Witek, i co wsadzą ją? Nie sądzę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pokazcie mi chociaz jednego polityka, ktory by przez ostatbie 30 lat odpowiedzial za korupcje i naduzycia wladzy. Przez te 30 oat PIS przejmowalo wladze po PO i PO po PiS... Jedno nazwisko? Ktokolwiek? Rzaczka, raczke myje. Doslownie obecny premier Kaczynskiego: Morawiecki byl w PO jeszcze pare lat...
Pokazcie mi chociaz jednego polityka, ktory by przez ostatbie 30 lat odpowiedzial za korupcje i naduzycia wladzy. Przez te 30 oat PIS przejmowalo wladze po PO i PO po PiS... Jedno nazwisko? Ktokolwiek? Rzaczka, raczke myje. Doslownie obecny premier Kaczynskiego: Morawiecki byl w PO jeszcze pare lat temu i byl wtedy osobistym doradca Tuska... POLITYCY CO BYLI I W PIS I W "totalnej opozycji" w PO: Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zawsze sie znajdzie w pobliżu jakaś latarnia, czy sucha gałąź, a linkę z chęcią sam zaplot3
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane