Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1To, czy bezprawnie inwigilowano kilka czy kilkaset osób rocznie, nie ma dla mnie znaczenia w kontekście tego, że nielegalnie podsłuchiwano szefa sztabu wyborczego głównego konkurenta w trakcie kampanii wyborczej i użyto tych informacji do spreparowania zmanipulowanych materiałów pokazywanych potem w...
To, czy bezprawnie inwigilowano kilka czy kilkaset osób rocznie, nie ma dla mnie znaczenia w kontekście tego, że nielegalnie podsłuchiwano szefa sztabu wyborczego głównego konkurenta w trakcie kampanii wyborczej i użyto tych informacji do spreparowania zmanipulowanych materiałów pokazywanych potem w mediach "publicznych". Już ten jeden przypadek świadczy o tym, że nie tylko rządzi nami mafia, ale mafia, która nielegalnie zdobyła władzę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane