Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
mirek.k 😏 Szyderca
4 lata temu

Jak to dobrze że Marek jest w Pisie

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Na mareczka zawsze można liczyć

0

Zglos komentarz

M
mariuszpietk 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Najpierw że nie mają puzniej że 40 licencji teraz że kilkaset a po tysiącu powiedzą że nie wszystko policzyli. Trzeba spytać w sądzie ile wydali zezwoleń na podsłuch i w jakich sprawach karnych.konkretnie ile i kto za to pójdzie siedzieć terrorysta czy urzędnik za nadużycie władzyi naruszenie dóbr o...

Najpierw że nie mają puzniej że 40 licencji teraz że kilkaset a po tysiącu powiedzą że nie wszystko policzyli. Trzeba spytać w sądzie ile wydali zezwoleń na podsłuch i w jakich sprawach karnych.konkretnie ile i kto za to pójdzie siedzieć terrorysta czy urzędnik za nadużycie władzyi naruszenie dóbr osobistych i ograniczenie wolności

0

Zglos komentarz

Reklama