Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pieprzysz głupoty! Na jakiej niby podstawie ma oddać swoje zarobione pieniądze? Jaki paragraf chcesz przypisać na to aby w Sądzie domagać się tego co piszesz? Właśnie dlatego PiS jest przy władzy i niszczy nasz kraj bo opozycja jest id**tycznie nastawiona i krzyczy jakieś bzdury. Kurskiego można sk...
Pieprzysz głupoty! Na jakiej niby podstawie ma oddać swoje zarobione pieniądze? Jaki paragraf chcesz przypisać na to aby w Sądzie domagać się tego co piszesz? Właśnie dlatego PiS jest przy władzy i niszczy nasz kraj bo opozycja jest id**tycznie nastawiona i krzyczy jakieś bzdury. Kurskiego można skarżyć za pomówienia, za organizację imprez w czasie Pandemii itp. Nie da się jednak w żaden sposób odebrać mu legalnego uposażenia. Tak, jestem za! I co teraz?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
za pomówienia i organizację imprez to można by oskarżyć niemal wszystkich polityków i ich samorządowe onuce
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
AMEN. I nie tylko Kurski. Przypomnę, że oborowa sama sobie przyznała i zatwierdziła nagrodę. Bo, ona nawet nie pomyślała, że tka nie wolno. Marzenie, żeby im odebrać to, co Polsce i Plakom zrabowali.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Serio w Polsce żyją jeszcze tacy naiwniacy, którzy myślą ze ktokolwiek z układu (cały rząd) za te wszystkie kradzieże pojdzie siedzieć, hehehehehe pamiętajcie ku... kur... łba nie uwrie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
możemy dawać łapki w górę ale jak przyjdzie co do czego to udajemy że nas to nie dotyczy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane