Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4"To oferta skierowana do ludzi, którzy mogą mieć wiedzę o grupie sterowanej przez układ władzy, dokonującej ataków za pomocą podszywania się pod numery telefoniczne na podstawie wiedzy specjalnej z wykorzystaniem urządzeń i oprogramowania niedostępnego dla przeciętnego człowieka." - wiesci24.pl
"To oferta skierowana do ludzi, którzy mogą mieć wiedzę o grupie sterowanej przez układ władzy, dokonującej ataków za pomocą podszywania się pod numery telefoniczne na podstawie wiedzy specjalnej z wykorzystaniem urządzeń i oprogramowania niedostępnego dla przeciętnego człowieka." - wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A nie lepiej przeznaczyc 20k PLN na pogrzeb Jarka i Zera? Po dyszce. Pewnie sa mniej pazerni co by za flaszke poszli
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane