Reklama
Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Bo Jezus umarł za Żydów, a Pan Prezydent Tysiąclecia poległ za Prawdziwych Polaków!

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

akIema*s - To dlaczego się do niego modlisz? Powinieneś modlić do Kaczyńskiego.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Ty tak naxserio z tym prezydentem tysiąclecia czy to sarkazm ?

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Tysiąclecia😁😁😁 jaki dzban dobrze masz nasrrane pod dachem

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
4 lata temu

@kornas on nie wie co to sarkazm bo jest zepsuty.poczytaj jego komentarze.To fanatyk pisowski albo ksiądz.

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Bo jarek musi odkupić skazanie na śmierć 96 osob

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
4 lata temu

NB Jezusowi jeszcze trochę brakuje w zakresie zasług do karła. Tak na marginesie to wiadomo, że bez gnoma nie byłoby i Jezusa.

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
4 lata temu

Bo na śmierci Jezusa trudniej dziś w Polsce zbijać kapitał polityczny niż na śmierci Lecha.

0

Zglos komentarz

Reklama