Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ktoś jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy. I to my odpowiadamy za to. Wybraliśmy do rządzeniia małpę i wręczyliśmy jej brzytwę. Efekt machania na oślep ostrzem już nawet 500 plusy zauważają. No i główny szkodnik, treser małpy. Dzięki temu tandemowi nie tylko pogorszyło się życie Polaków, zaczeliś...
Ktoś jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy. I to my odpowiadamy za to. Wybraliśmy do rządzeniia małpę i wręczyliśmy jej brzytwę. Efekt machania na oślep ostrzem już nawet 500 plusy zauważają. No i główny szkodnik, treser małpy. Dzięki temu tandemowi nie tylko pogorszyło się życie Polaków, zaczeliśmy umierać. Jak np. p.Agnieszka z Częstochowy, która była w bliźniaczej ciąży.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo jedynie modlić się pozostaje, kiedy wojować nie ma czym i kim.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane