Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"NIK: polska żywność jest najniebezpieczniejszą w całej Unii Europejskiej. Najnowszy raport Najwyższej Izby Kontroli (NIK) wykazał, że polska żywność jest najniebezpieczniejszą w całej Unii Europejskiej. W 2020 r. do RASFF – europejskiego systemu ostrzegania o niebezpiecznej żywności i paszach...
"NIK: polska żywność jest najniebezpieczniejszą w całej Unii Europejskiej. Najnowszy raport Najwyższej Izby Kontroli (NIK) wykazał, że polska żywność jest najniebezpieczniejszą w całej Unii Europejskiej. W 2020 r. do RASFF – europejskiego systemu ostrzegania o niebezpiecznej żywności i paszach wpłynęły 273 skargi na produkty z Polski – podaje euractiv.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli MacGyver to my Polacy. Wszystko u nas groźne i niebezpieczne a my trwamy. Żywność,kler,służki kleru,klimat i wszystko dookoła,łącznie z sąsiadami czycha na nasze życie. Morawiecki,Obajtek et consortes okradają nas na naszych oczach a my co? Kompletny brak reakcji. Trwamy i dajemy radę. Jak Mac...
Czyli MacGyver to my Polacy. Wszystko u nas groźne i niebezpieczne a my trwamy. Żywność,kler,służki kleru,klimat i wszystko dookoła,łącznie z sąsiadami czycha na nasze życie. Morawiecki,Obajtek et consortes okradają nas na naszych oczach a my co? Kompletny brak reakcji. Trwamy i dajemy radę. Jak Maciek Grawer
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co nas nie zabije to nas wzmocni. Żywność zalana alkoholem zostanie zdezyfekowana i utraci swoje właściwości trujące.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane