Reklama
Reklama

Komentarze

6
D
Daviit77 🎖️ Snajper
4 lata temu

Dobrze powidziane!

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Są niebezpieczni dla dyktatury de**li. Potrafią samodzielnie myśleć, są zaradni, są przedsiębiorczy. Roznoszą swoje geny niezgodne z katolicką ideologią śmierci. Dbają o wykształcenie swoich dzieci.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

A może dobrowolnością opłacania ZUSu?

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
4 lata temu

Trzeba ich ograbic i oglupic wtedy łaskawie ich się przkupi obietnicami

0

Zglos komentarz

E
eceith 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A to zależy o których mowa, bo płacą taką samą składkę ZUS niezależnie czy mają straty czy zarabiają miliony. No, ale rzeczywiście wielkie nieszczęście ich teraz spotkało, że muszą płacić składkę zdrowotną jak reszta.

0

Zglos komentarz

G
g6307844 😏 Szyderca
4 lata temu

gdyby wszyscy placili tyle samo to by jeszcze bylo ok. tymczasem patusy nie płacą nic a ludzie pracujący grubą kasę

0

Zglos komentarz

D
4 lata temu

Ojejciu ile tu konserwatywnych memów

0

Zglos komentarz

Reklama