Reklama
Reklama

Komentarze

1
R
rb84 😏 Szyderca
4 lata temu

Acha. Czyli złodzieje będą ode mnie brali 9% "na służbę zdrowia" od 2022r a w 2027r na służbę pójdzie 7,3%? To gdzie reszta?

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

Osrajtek kupi sobie za to kilka pałaców. Resztę dostaną bis-kupy.

0

Zglos komentarz

Reklama