Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8A ktoś by posłał swoje dziecko żeby leczył je ten ryży oszołom? tusk z kaczyńskim są siebie obaj warci, publicznie się drapią, a następnie wymieniacie się władzą od 30 lat. Do tego dzielą ludzi a w tych głupszych jak np autor tej wrzutki budzą najgorsze zbydlęcenie. Najwyższy już czas żeby was obu...
A ktoś by posłał swoje dziecko żeby leczył je ten ryży oszołom? tusk z kaczyńskim są siebie obaj warci, publicznie się drapią, a następnie wymieniacie się władzą od 30 lat. Do tego dzielą ludzi a w tych głupszych jak np autor tej wrzutki budzą najgorsze zbydlęcenie. Najwyższy już czas żeby was obu i waszych chorych wyznawców odesłać na polityczną emeryturę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przepraszam ale wydaje mi się że nie było by gdzie leczyć córki. Chyba jakaś władza chciała wyprzedać szpitale na potęgę. Tego to już nikt nie pamięta. Bądź nie chce pamietac
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za czasów pis usunięto z oddziałów 16 000 łóżek. Po nie popieram ale trzymajmy się faktów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja tam bym wolał żeby ją leczyć dr Bamasiukiewicz albo dr. Bonar a nie jacyś przekupni eksperci
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja tam bym wolał żeby ją leczył dr. Banasiukiewicz albo dr. Bodnar a nie jacyś przekupni eksperci
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z pewnością nie oddałbym sponsorowanej bandzie pseudolekarzy bez skrupułów jaka zasiadała w radzie pseudomedycznej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane