Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4"Tylko ci, którzy żyją z cwaniactwa, mogą rzeczywiście stracić" - stwierdził wicepremier Jarosław Kaczyński, mówiąc o Polskim Ładzie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zawsze dwa minusy od trolli PiSu, nawet za cytowanie WUCA Jarozbawa...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No matołki trzeba czytać za czym się głosuje.Te 1400 to podatek od waszej głupoty i to chyba jedyna rzecz jaka wam się należy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak to jest gdy posłowie idą do sejmu dla kasy. Tam nie powinni w ogóle zadnych diet dostawać ani na biuro poselskie. Niech na posłów po porostu gołoupcy nie kandydują tylko ludzie, którzy coś już w życiu osiągnęli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziś dostałem wypłatę 470 zl netto w plecy, w stosunku do starych rozliczeń,jawne złodziejstwo i bandytyzm w biały dzień. Wał jak ch.j złodziejskie śc****a. Oby was szlag świetlisty trafił. Je.ał was pies, Tfu ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane