Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

nie pamiętam żadnych enuncjacji nt. pielgrzymek kukiza , spowiedzi , imienin u Tadka , czy on w ogóle wierzący ?

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Prawakiem można być nie wierząc ale trzeba bardziej lizać tyłek prezesowi.

0

Zglos komentarz

Reklama