Reklama
Czy to możliwe, że po 6 latach na wieś dociera "oświecenie"?

Czy to możliwe, że po 6 latach na wieś dociera "oświecenie"?

przez caleanka — 4 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Pamiętajcie kto liczy głosy :-)

0

Zglos komentarz

M
mazerlok 🏹 Łowca
4 lata temu

Poczekamy, zobaczymy!

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Przyjdzie pe****l w sutannie, tupnie nogą, pogrozi paluszkiem i wszyscy rolnicy we wsi będą głosować zgodnie linią partyjną PiS.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

Polska wies z dumnymi tradycjami chlopow panszczyznianych, zawsze na kolanach, przed panem i plebanem!

0

Zglos komentarz

Reklama