Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

w niedzielę to musi się naklęczeć za całe dwa tygodnie -jeden przed niedzielą i drugi po... na du.ę będzie dużo czasu po wyborach , w kryminale du.a nie schodzi z myśli ani współosadzonym ani tobie , można wszystkie okazje wspominac do woli i przeżywać do znudzenia.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
4 lata temu

Jak skoki były to w niedziele był w Zakopanem...

0

Zglos komentarz

Reklama