Reklama
Reklama

Komentarze

6
A
akuszer 🏆 Master
4 lata temu

Tam gdzie był

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Ludzie, przecież od początku chodziło o kasę i władzę a nie o jakiś tam złom, pozbierany, umyty i złożony gdzieś tam w Rosji. Wowka powinien go oddać do huty i wysłać kostkę na koszt adresata.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
4 lata temu

Jeden taki majster mówił, że w 3 miechy by go wyklepał, że wyglądał by na funkielnówkę...ale rząd stwierdził, że jednak mu się bardziej opłaci kupić nowy, więc Ruskie nadal nam naliczają opłatę parkingową a koszty idą w grube ruble i stąd odcięcie gazu.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Dalej w Rosji. A tak prawaki darli ryje ze go odzyskają. No i co prawaczki gdzie wasz wraczek?

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
4 lata temu

Według półgłówków jesteśmy coraz bliżej prawdy

0

Zglos komentarz

G
Gall52033 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Wraku już od 3 lat nie ma zobaczcie sami na google earth.

0

Zglos komentarz

Reklama