PiS to juz nie jest wladza, to Mafia nieudacznikow!
przez
kacynski
— 4 lata temu
Ciekawe czy Polacy dadza sie oszukac po raz kolejny, obiecankami cacankami i gruszkami na wierzbie? Bo PiS juz nie ma kasy na kupowanie wladzy...a dlugi za ich polityke, beda splacaly Wasze wnuki!
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Mój sąsiad twierdzi, że niepotrzebnie Tusk wrócił do opozycji. bo PO też miało pewne wpadki. Wpadek PIS nie liczy, de**l.
Zgłoszenie zostało wysłane