Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Co do Górników to mam mieszanie zdanie cały czas im mało 13-14 dodatki inne zawody nie sa rozpieszczane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale de**le i tak będą na nich głosować ,,bo PIS dał 500,, a PO złodzieje. Dla mnie to oni wszyscy są ,,złodzieje,, na pokaz się kłócą a w kuluarach kawior i szampana razem piją i śmieją się z durnego narodu. Hołownia tak samo, marionetka prezesa. Stworzyli go tylko po to by PO głosy zabrał. Wszyscy...
Ale de**le i tak będą na nich głosować ,,bo PIS dał 500,, a PO złodzieje. Dla mnie to oni wszyscy są ,,złodzieje,, na pokaz się kłócą a w kuluarach kawior i szampana razem piją i śmieją się z durnego narodu. Hołownia tak samo, marionetka prezesa. Stworzyli go tylko po to by PO głosy zabrał. Wszyscy tacy sami oszuści.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane