Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5że to są IDIOCI w pełni zgadzam się z niemcem.... fakt, w tej przestępczej organizacji zwanej p**s-em, nie znajdzie sie prawdopodobnie nikt kogo można by uznać za normalnego ! Bo już sama przynależność do tej bandy tępaków , hipokrytów i złodziei świadczy o tym, że ewolucja skierowała taka oso...
że to są IDIOCI w pełni zgadzam się z niemcem.... fakt, w tej przestępczej organizacji zwanej p**s-em, nie znajdzie sie prawdopodobnie nikt kogo można by uznać za normalnego ! Bo już sama przynależność do tej bandy tępaków , hipokrytów i złodziei świadczy o tym, że ewolucja skierowała taka osobę gdzieś na boczny tor !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nic nikomu nie zrobią. Wy nie ruszycie nas, my nie ruszymy was. Kiedy ludzie to zrozumieją?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rudy pokazał,co potrafi.Zwiał na ciepłą posadkę do Brukseli. Nie jest lepszy od nich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgadzam się że wszystkich na szafot. Chciałbym patrzeć jak by się ścigali kogo pierwszego śćiąć, zanim się ostrze stępi i trzeba dwa lub trzy razy ciąć. To by było dobre.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane