Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Wszyscy oni mają za uszami. AWS swego czasu sprzedawał wszystko jak leci, taki Kaczor był wtedy postacią marginalną. Wszyscy oni przy okrągłym stole chlali z komuchami podzielili wtedy strefy wpływów oraz to, że komuchom włos z głowy nie spadnie. Masz Polaku swobodę poruszania się po całej Europie,...
Wszyscy oni mają za uszami. AWS swego czasu sprzedawał wszystko jak leci, taki Kaczor był wtedy postacią marginalną. Wszyscy oni przy okrągłym stole chlali z komuchami podzielili wtedy strefy wpływów oraz to, że komuchom włos z głowy nie spadnie. Masz Polaku swobodę poruszania się po całej Europie, nawet do stanów możesz sobie polecieć na wycieczkę ale w Polsce masz być biedny i żaden dobrodziej tego nie zmieni. Będą się rozliczać, komisje za kasę będą obradować, dla Ciebie nic to nie zmieni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie od razu Krakow zbudowano...ale zbudowano i teraz PiS to niszczy, przez 6 lat cofneli Polske o 35 lat!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ludzie to kupia. Nagle na bialym koniu przyjedzie...... Wszyscy juz zapomnieli ze platforma tak choooojowo rzadzila, ze pis ponownie wybrano.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS wygral wybory dzieki klamstwom i falszywym obietnicom, gruszek na wierzbie! Ten kto postawi minus, niech wyliczy co dobrego zrobil PiS dla Polski i Polakow, przez 6 lat rzadow...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane