Reklama
Reklama

Komentarze

3
J
jakub1975wawa Czysta Moc
4 lata temu

Jeśli chodzi o onkologię do żadnych pieniędzy nowych nie dali tylko powiedzieli ze one będą w ramach ministertwa zdrowia, czy zabrali z innej dziedziny medycyny np kardiologii inwazyjnej w onkologię. Typowe pisowskie oszustwo

0

Zglos komentarz

A
argo 💩 JP 100%
4 lata temu

Ty te grafikę to z jakiejś ,, centrali” dostajesz , czy tak sam z siebie ?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
4 lata temu

A Ty tak sam z siebie...czy teksty dosytajesz z centrali?

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
4 lata temu

kradli,kradną i kraść będą i gó**o im zrobicie,chyba,że ktoś w końcu ich wyp...... z tych stołków,ale do tego trzeba czynów a nie memów na wiocha

0

Zglos komentarz

Reklama