Reklama
Reklama

Komentarze

11
M
MarcelKurpiel 😏 Szyderca
4 lata temu

Tak to piękny sem

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Ta z prawej będzie kalifaktorem.

0

Zglos komentarz

A
argo 💩 JP 100%
4 lata temu

Szybciej w tym wdzianku będzie Sławek N 😂

0

Zglos komentarz

G
griszka7 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A gdzie jest andżej?

0

Zglos komentarz

G
griszka7 🌾 Wieśniak
4 lata temu

śnij śnij. Znając Polską naturę niestety nic im nie zrobimy. Ale mi jest przykro

0

Zglos komentarz

A
Accura 🏹 Łowca
4 lata temu

Ja miałem taki sam sen tylko tam jeszcze z nimi był tusk, i reszta po, psl, sld i każdy po 89 roku.

0

Zglos komentarz

B
barths 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A gdzie jest reszta towarzystwa, z pozostałych partyjek? Przecież to jedna i ta sama banda.

0

Zglos komentarz

K
kabor51 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Kużwa a mnie się takie piękne sny nie śnią.

0

Zglos komentarz

P
peghehe 😏 Szyderca
4 lata temu

eh jak po kolejnych wyborach ta banda zostanie przy korycie to sie nie stanie , ale jak sie uda oderwac tych nieudacznikow,zlodzieji i ruskich agentow od koryta to jest szansa calkiem spora .

0

Zglos komentarz

P
prwd 💩 JP 100%
4 lata temu

Czyli teraz mogą śmiało odkupować warszawskie kamienice

0

Zglos komentarz

M
mariasz1962 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Co tak mało bandziorów na tym zdjęciu.Zdecydowanie jest ich w pisdu

0

Zglos komentarz

Reklama