Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

"Ta słynna amerykańska firma nie zbudowała do tej pory żadnego reaktora atomowego, ani nawet nie jest notowana na giełdzie. Finansowała ją natomiast spółka skazana za prowadzenie piramidy finansowej. Za jej sprowadzenie do Polski odpowiada pan Sasin." - Dariusz Joński

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Może i dobrze bo czy chcielibyście mieć w Polsce sasinowy reaktor atomowy?

0

Zglos komentarz

T
tezettezet 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A która misja Sasina zakończyła się sukcesem??

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

U niegos sukces oznacza drugi czarnobyl. A jarek mu oczywiście wybaczy te wszystkie porażki i nie zdymisjonuje bo to taki dobry prawak maryjny.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Smoleńsk. Po tej akcji obszczany dziad rozwiną skrzydła.

0

Zglos komentarz

Reklama