Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2jest jakaś jeszcze grupa zawodowa której nie trzeba będzie po wyborach rozliczac i rewindykować ? póki co trzeba sobie powiedzieć jasno że przez dłuższy czas po wyborach zapanuje totalna zapaść gdyż większość Narodu będzie zajęta rozliczaniem mniejszości P**skiej więc nikt nie będzie miał czasu na n...
jest jakaś jeszcze grupa zawodowa której nie trzeba będzie po wyborach rozliczac i rewindykować ? póki co trzeba sobie powiedzieć jasno że przez dłuższy czas po wyborach zapanuje totalna zapaść gdyż większość Narodu będzie zajęta rozliczaniem mniejszości P**skiej więc nikt nie będzie miał czasu na normalną robotę ... w normalnym Kraju społeczeństwo nie czekałoby do wyborów tylko juz zaczęło rozliczanie póki jeszcze nie ma odbudowy...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W związku z tym nikt liczyć nie będzie...?!!-ale my co do grosza musimy wykazać dochód! I gdy przekroczysz o "grosz" pułap,w zębach musisz oddać skarbówce...! PiSdu i wszystko jasne..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane