Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5bibi bylem pierwszy tak jak wczoraj :) wez odblokuj pw, chialbym dokonczyc odpowiedz na twoje pytania
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nic mi nie lezy zbieras jakies publiczne dowody, ty zaczales plakac ze daje ci minusy a pozniej zablokowales, tylko skad wiesz ze ja daje minusy u wrozbity Macieja byles?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Putin sie stazeje.. chce za soba zostawic slad.. czyli przyprowadzic tereny zssr.. to szaleniec jak Kaczynski.. chca aby historia ich chwalila.. tylko Pytin ma zaplecze wojskowe..to sa teraz zaczepki.. czy Nato i Us teraz wejda.. to mamy 3 wojne..krwawa.. ale jesli odpuszcza.. to Putinowi otworza dr...
Putin sie stazeje.. chce za soba zostawic slad.. czyli przyprowadzic tereny zssr.. to szaleniec jak Kaczynski.. chca aby historia ich chwalila.. tylko Pytin ma zaplecze wojskowe..to sa teraz zaczepki.. czy Nato i Us teraz wejda.. to mamy 3 wojne..krwawa.. ale jesli odpuszcza.. to Putinowi otworza droge na atakowanie starych kolonii zssr.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To zupełnie tak samo, jak nasi "politycy" - nikt nigdy nie usłyszał prawdy od nich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczyński i Morawiecki tak samo robili. Nauczył się od najlepszych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane