Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ja muszę zapłacić państwu w tym roku ponad 12000,00zł dodatkowo. Oczywiście te koszty będą przeniesione na moich klientów, a ci z kolei przeniosą na indywidualnych konsumentów. Zapomnijcie o inflacji 10% i poczytajcie o Wenezueli. Jakie ceny macie paliwa, u nas 5,44zł za olej napędowy. Czyli zmowy M...
Ja muszę zapłacić państwu w tym roku ponad 12000,00zł dodatkowo. Oczywiście te koszty będą przeniesione na moich klientów, a ci z kolei przeniosą na indywidualnych konsumentów. Zapomnijcie o inflacji 10% i poczytajcie o Wenezueli. Jakie ceny macie paliwa, u nas 5,44zł za olej napędowy. Czyli zmowy Matołuszek po katolicku kłamał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak to jest gdy prawaki robią jednym taki podatek innym taki zamiast wszystkim taki samy. Nawet księżom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Problem w tym, że za wszystko zawsze płacą obywatele, tylko spora część tego nie ogarnia mentalnie. Lidzie są prymitywni i straszliwie naiwni. Myślą, że postawili nowy śmietnik, tak z dobrego serca? Nie, postawili za Twoje pieniądze a dodatkowo pobrali sobie sowite wynagrodzenie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane