Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3"Przedstawicielom "pro-life" nie chodzi i nigdy nie chodziło o "bronienie" płodów, i nie stanowi to sedna sprawy. Prawdziwą intencją jest sprawowanie kontroli nad sferą seksualną kobiety, która w środowisku konserwatywnym umiejscowiona jest w hierarchii poniżej mężczyzny i nie powinna mieć praw do s...
"Przedstawicielom "pro-life" nie chodzi i nigdy nie chodziło o "bronienie" płodów, i nie stanowi to sedna sprawy. Prawdziwą intencją jest sprawowanie kontroli nad sferą seksualną kobiety, która w środowisku konserwatywnym umiejscowiona jest w hierarchii poniżej mężczyzny i nie powinna mieć praw do samodecydowania. Prawo aborcyjne jest jednym z narzędzi represii, choć nie jedynym." - GieniaK
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W sedno. Oni się po prostu biją tego, że kobieta może decydować o sobie. Chcą nad nami sprawować władzę. Doskonale pomaga im w tym kk, który również traktuje kobiety jako podrzędne mężczyźnie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Destruktywna grupa psychomanipulacyjna (sekta) to totalitarny zbiór ludzi, naruszający podstawowe prawa człowieka i zasady współżycia społecznego. To grupa, która poprzez stosowanie technik głębokiej psychomanipulacji, wykorzystywanie fizyczne, seksualne lub materialne, przemoc psychiczną powoduje...
"Destruktywna grupa psychomanipulacyjna (sekta) to totalitarny zbiór ludzi, naruszający podstawowe prawa człowieka i zasady współżycia społecznego. To grupa, która poprzez stosowanie technik głębokiej psychomanipulacji, wykorzystywanie fizyczne, seksualne lub materialne, przemoc psychiczną powoduje uzależnienie osoby od tej grupy lub jej przywódcy. Za sektę uważa się każdą grupę, która ma silnie rozwiniętą strukturę władzy" - ppp3lodz.com
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie nadal !!!! po przerwie 45-cioletniej !!! miejcie odwagę na chwilę prawdy , tchórze
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane