Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie będzie piekła: Ukraina jest za słaba by cokolwiek przeciwdziałać Sama nie zaryzykuje otwartego konfliktu A zachód? Zachód klepnien to co robi Putin w imię interesów gospodarczych NATO Nie zrobi nic bo cała ta akcja nie dotyczy jej członka Sankcje? Francuzi nie będą sprzedawać sera i szampana Nie...
Nie będzie piekła: Ukraina jest za słaba by cokolwiek przeciwdziałać Sama nie zaryzykuje otwartego konfliktu A zachód? Zachód klepnien to co robi Putin w imię interesów gospodarczych NATO Nie zrobi nic bo cała ta akcja nie dotyczy jej członka Sankcje? Francuzi nie będą sprzedawać sera i szampana Niemcy wurstów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za to ministrem armii jest szpicel, który w latach 87-89 był w Rosji szkolony. Teraz się przyda tow. Putinu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do tego ten zgrzybiały starzec, obsra się i utonie we własnych gó**ach gdy armia Putina stanie na naszej granicy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rosyjska armia nie stanie na granicy tylko poprostu wjadą i ze spokojem dojadą do granicy niemieckiej. Polska armia i uzbrojenie jest śmiechu warte dodatkowo nasz sztab dowodzący no i główny zwierzchnik sił zbrojnych to de**l. Rosjanie przejadą przez kraj jak Niemcy przejechali przez Belgię w 39
Rosyjska armia nie stanie na granicy tylko poprostu wjadą i ze spokojem dojadą do granicy niemieckiej. Polska armia i uzbrojenie jest śmiechu warte dodatkowo nasz sztab dowodzący no i główny zwierzchnik sił zbrojnych to de**l. Rosjanie przejadą przez kraj jak Niemcy przejechali przez Belgię w 39
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane