Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co za propaganda i nienawiść ale uwielbiam jak lewaczkom żal d... Ściska bo przegrywają wybory a tu widać kolejna porażkę za 2 lata bo opozycji nie ma hehe. A tak na marginesie lewaki, każdy z was wolą je... PiS a co miesiąc jak Kasuje 500+ to już na ten moment jest super hehe ćwoki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może i id***a , może nie mam racji , ja nie jestem zwolennikiem ani przeciwnikiem żadnej partii ale mi się wydaje że tak może być ( jestem tylko człowiekiem i się mogę mylić, ale czas pokaże)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak w 2016 Wybiórcza publikowała instrukcje dla opozycji na wypadek nocnych aresztowań, to pewnie spał na walizkach. Głupota jest niestety tym silniejsza, im większe poczucie misji jej towarzyszy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane