Reklama
Gdyby napadli na nas ruscy to jak mielibyśmy się

Gdyby napadli na nas ruscy to jak mielibyśmy się

przez Admin — 4 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Chory jesteś? Ruscy przejadą przez Polskę jak walec i zatrzymają się dopiero na granicy niemieckiej

0

Zglos komentarz

Gordon72
Gordon72 ⚔️ Jedi
4 lata temu

ruscy mogą z nami wygrać ale nigdy zwyciężyć, dostana drugi Afganistan.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Ale masz fantazje

0

Zglos komentarz

Reklama