Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co do Orbana i Zakarpacia, to nie tyle czeka na rozpad UPA-dlińców, bo ten nastąpił jeszcze przed wjazdem Putina, co na wybory u siebie które ma 3 kwietnia, a do tego referendum w sprawie ustawy antype**lskiej wzorowanej od tej od Władzia. Nie chce po prostu brać sobie za dużo na d**ę. Ogarnie te dw...
Co do Orbana i Zakarpacia, to nie tyle czeka na rozpad UPA-dlińców, bo ten nastąpił jeszcze przed wjazdem Putina, co na wybory u siebie które ma 3 kwietnia, a do tego referendum w sprawie ustawy antype**lskiej wzorowanej od tej od Władzia. Nie chce po prostu brać sobie za dużo na d**ę. Ogarnie te dwa tematy i będzie wesoło. A kto ma wątpliwości czy Viktor coś kombinuje to polecam wpisać sobie w YT taką frazę: magyar honvédség ukrán határ . Nawet się szczególnie nie kryje, że wojsko rozmieszczone na granicy to nie są oddziały pod defensywę...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane