Reklama
Reklama

Komentarze

2
W
4 lata temu

Chwilowo to o bezpieczeństwie zapewniali przywódcy Francji i Niemiec, a tzw. opozycja wyśmiewała zagrożenie ze Wschodu...

0

Zglos komentarz

L
labeo7 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Już czuję się bezpiecznie :D

0

Zglos komentarz

Reklama