Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taaak racja kacapy ...mmmmm ! Oni skłucają Świat już od dziesięcioleci, sięgnąć najbliższej historii..Korea , Wietnam, Irak,Libia, to takie większe konflikty, 1000 innych pomijam bo już i pamięć mnie zawodzi ! Tęczowe herbicydy , napalm ,bomby kasetowe zrzucane na ludność cywilną. Taaak... rus...
Taaak racja kacapy ...mmmmm ! Oni skłucają Świat już od dziesięcioleci, sięgnąć najbliższej historii..Korea , Wietnam, Irak,Libia, to takie większe konflikty, 1000 innych pomijam bo już i pamięć mnie zawodzi ! Tęczowe herbicydy , napalm ,bomby kasetowe zrzucane na ludność cywilną. Taaak... ruskie kacapy cooo??? za to jankesi !! uuuuuu.. anioły życia ! zawsze pomocni, usłużni, jacy oni są idealni :) Juz tęsknię za tymi dziesiątkami tysiecy jakie zapewne pojawią się tu nad Wisłą za niedługo ! Będzie się działo, co >?:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Znowu ktoś pluje na groby Polaków, Żydów, Rusinów pomordowanych przez bandrowskie bandy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane