Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Też go popieram nie w ramach pomocy cały rząd tam jedzie z prezydentem pomagać...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ty adrian tam jakąś rodzinę zdaje się miałeś co ?? i też za widły ponoć ochoczo chwytali ?? jak ci tak spieszno banderowców bronić, zakładaj mundur i zasuwaj tam na ochotnika ! Może tak jak stiepanowi, kiedyś ci tam pomnik postawia, bo tu w Polsce nie masz co liczyć na jakikolwiek monument !
ty adrian tam jakąś rodzinę zdaje się miałeś co ?? i też za widły ponoć ochoczo chwytali ?? jak ci tak spieszno banderowców bronić, zakładaj mundur i zasuwaj tam na ochotnika ! Może tak jak stiepanowi, kiedyś ci tam pomnik postawia, bo tu w Polsce nie masz co liczyć na jakikolwiek monument !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Obawiam sie ,ze rzad podobnie jak bylo podczas pandemii wykorzysta sytuacje do robienie niecnych interesow...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane