Reklama
Reklama

Komentarze

4
Gordon72
Gordon72 ⚔️ Jedi
4 lata temu

ruski trollu, próbujesz siać zamęt? Nigdy nie słyszałem żeby którakolwiek partia czy ugrupowanie mówiły o wyjściu z NATO. Do budy i przestań szczekać putinowski wypierdku.

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
4 lata temu

To może trzeba wpisać w googla "Korwin-Mikke mówi o ewentualnym sojuszu z Rosją, wyjściu z NATO i UE"

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
4 lata temu

I Polacy to to wybrali do Sejmu. Zatrważające!

0

Zglos komentarz

A
Aqq300 😏 Szyderca
4 lata temu

Dotychczas miałem wątpliwości, czy konfa to zbieranina id****w czy ruskich szpiegów. Dziś mnie olśnilo - przecież jedno absolutnie nie wyklucza drugiego.

0

Zglos komentarz

C
camovi 🏹 Łowca
4 lata temu

SKU**YSYNY!!!

0

Zglos komentarz

Reklama