Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Z pełną swiadomością mogę napisać,że J.Mikke jest DE**LEM!!!! i czekam aż zechce mi dać w ryj jak Boniemu. Czekam i wielką przyjemnością oddam w tą parszywa mordę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja niepełnosprawnych umysłowo nie tykam bo trzeba się zniżyć do jego poziomu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Korwinowi już całkiem odwala!! Kiedyś był kontrowersyjny teraz jest zwykłym oszołomem...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam nadzieję że jak spotkasz ruskiego po tym jak wiedzie do Polski po Ukrainie to też będziesz taki bojowy i też dasz mu w mordę. A jak trzeba będzie to pójdziesz w kamasze i będziesz bronił Polski
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety za mało mamy takich polityków, dla których ważna jest Polska a nie ukraina, czy cokolwiek innego. Mamy być rozbrojonym polem bitewnym dla interesów odległej ameryki? Niestety sojusz z Rosją jest raczej nierealny, bo nawet gadać z bałwanami niszczącymi swoje interesy nie wiadomo po co nie...
Niestety za mało mamy takich polityków, dla których ważna jest Polska a nie ukraina, czy cokolwiek innego. Mamy być rozbrojonym polem bitewnym dla interesów odległej ameryki? Niestety sojusz z Rosją jest raczej nierealny, bo nawet gadać z bałwanami niszczącymi swoje interesy nie wiadomo po co nie będą chcieli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a tak z ciekawości, w ciągu ostatnich 30 lat, to kto zaatakował więcej wolnych krajów i wyrządził w nich więcej szkód, rosja czy usa?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane