Reklama
Reklama

Komentarze

3
D
darek286 🏹 Łowca
4 lata temu

Prezydent państwa... brzmi dumnie. W tym przypadku to tylko brzmi dumnie żeby.

0

Zglos komentarz

F
firanek10 🌾 Wieśniak
4 lata temu

a ja jestem dumny

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
4 lata temu

chyba ...durny

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
4 lata temu

narobił w gacie i zastanawia się czy widać...

0

Zglos komentarz

L
lobos-81 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ciągle słychać informacje żeby nie karmić ruskiego wywiadu zdieciami ruchu wojsk, sprzętu, broni itd. Zeby Putin nie wiedział czego się spodziewać. Przecież on i tak wie. Naszego zwieżchnika sił zbrojnych Budynia widział nie raz

0

Zglos komentarz

Reklama